Skip to main content

O NAS

Firmę założył mój ojciec Jerzy Kosewski w 1957 roku pod nazwą „Elektromechanika Chłodnicza”. W suterynie późniejszego Pałacyku Jerzego Waldorffa naprawialiśmy wszystkie możliwe ówczesne urządzenia chłodnicze, ale również maszyny do szycia i pisania oraz adaptery.

Przez ponad pół wieku doskonaliliśmy swoje umiejętności chcąc sprostać coraz większym wymaganiom i rosnącym potrzebom klientów. Dziś nasza firma to kadra składająca się z projektantów, inżynierów, projekt managerów oraz wykwalifikowanych monterów i serwisantów.

Utrzymujemy w ciągłym ruchu kilkadziesiąt potężnych instalacji chłodniczych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Prowadzenie firmy chłodniczej kilkadziesiąt lat temu było o wiele prostsze – wystarczyło znać swój fach. Wiele firm chłodniczych zatrzymało się na tym etapie. Tymczasem wymagania klientów, nowoczesne technologie, a także aspekty ekologiczne i prawne sprawiły, że teraz chłodnictwo ma zupełnie inny wymiar. Serwis chłodniczy to ogromna odpowiedzialność, którą w pełni bierzemy na siebie.

Andrzej Kosewski

 


Andrzej Kosewski
Doświadczenie

DOŚWIADCZENIE

Godziny spędzone na serwisie w niezliczonej liczbie chłodni, mroźni, maszynowni itp., które mamy za sobą, to zetknięcie się z wieloma różnymi problemami, to teoria przekuta w praktykę, która sprawia, że czas montażu lub serwisu zajmuje nam mniej.

Czas reakcji serwisu

CZAS

To pewnie pierwsza rzecz, na której Państwu zależy. Niesprawne urządzenia chłodnicze generują straty. Znaczenie ma każda godzina. Czas reakcji serwisu i skuteczne działanie to dla nas priorytet.

 

 

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO

Interwencja serwisantów w czasie awarii to usuwanie przyczyn, a nie skutków. Systematyczna opieka serwisowa naszej firmy zmniejsza ryzyko występowania kosztownych awarii. Jakikolwiek serwis może pojawić się w Państwa zakładzie w ciągu godziny, zdiagnozować awarię, po czym pozostawić z problemem na około cztery tygodnie, bo tyle czasu będzie potrzebował na sprowadzenie nowej sprężarki lub skraplacza. Z nami można tego uniknąć – większość komponentów chłodniczych oraz części mamy od ręki.

Lodos - Park maszynowy

W naszej ofercie

Daikin
Gree
Copeland
Bitzer