O NAS

Najcenniejsza wiedza to ta, która została wykorzystana w praktyce. Doskonale to wiemy – mamy za sobą wiele godzin wykonywania serwisów w mnóstwie mroźni, chłodni, maszynowni itp.

Spotkaliśmy się z najróżniejszymi problemami, które udało się rozwiązać. To ogromna ilość teorii, która przekształciła się w umiejętności pozwalające nam znacznie skrócić czas montażu lub serwisu.

„Prowadzenie firmy chłodniczej kilkadziesiąt lat temu było o wiele prostsze – wystarczyło znać swój fach. Wiele firm chłodniczych zatrzymało się na tym etapie. Tymczasem wymagania klientów, nowoczesne technologie, a także aspekty ekologiczne i prawne sprawiły, że teraz chłodnictwo ma zupełnie inny wymiar. Serwis chłodniczy to ogromna odpowiedzialność, którą w pełni bierzemy na siebie”

Andrzej Kosewski – właściciel Lodos

Lodos to…

godzin serwisu

projektów

lata działalności

%

zaangażowania

9

Doświadczenie

Dzięki know – how, zdobytemu przez wieloletnie doświadczenie w zakresie usług instalacyjnych, zapewniamy naszym klientom tylko najbardziej innowacyjne rozwiązania.

Oferujemy zawsze efektywne kosztowo, indywidualne rozwiązania, przyjazne dla środowiska. Takie, które trwale zapewnią sprawne funkcjonowanie instalacji.

9

Bezpieczeństwo

Interwencja serwisantów w czasie awarii to usuwanie skutków, nie przyczyn. Systematyczna opieka serwisowa naszej firmy zmniejsza ryzyko kosztownych awarii.

Jakikolwiek serwis może pojawić się w Państwa zakładzie w ciągu godziny, zdiagnozować awarię, po czym pozostawić z problemem na około cztery tygodnie, bo tyle czasu będzie potrzebował na sprowadzenie nowej sprężarki lub skraplacza.

Z nami można tego uniknąć – większość komponentów chłodniczych oraz części mamy od ręki.

9

Czas

To pewnie pierwsza rzecz, na której Państwu zależy. Niesprawne urządzenia chłodnicze generują straty. Znaczenie ma każda godzina.

Czas reakcji serwisu i skuteczne działanie to dla nas priorytet.

Firmę założył mój ojciec Jerzy Kosewski 1957 roku, pod nazwą „Elektromechanika Chłodnicza”.

W suterynie późniejszego Pałacyku Jerzego Waldorffa naprawialiśmy wszystkie możliwe  ówczesne urządzenia chłodnicze, ale również maszyny do szycia, adaptery i pianina.

Przez ponad pół wieku doskonaliliśmy swoje umiejętności chcąc sprostać coraz większym wymaganiom i rosnącym potrzebom klientów.

Dziś nasza firma to kadra składająca się z projektantów, inżynierów, projekt menagerów oraz wykfalifikowanych monterów i serwisantów.

Utrzymujemy w ciągłym ruchu kilkadziesiąt potężnych instalacji chłodniczych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Znaleźć serwis chłodniczy w Polsce to nie sztuka.

Znaleźć solidną firmę chłodniczą jest już znacznie trudniej…