PRACA W BRANŻY CHŁODNICZEJ

Sprawdź czy wśród oferowanych wakatów nie ma stanowiska dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Monter urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

Od kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności technicznych
  • wykształcenia min. średniego
  • dyspozycyjności i gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy B
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w Warszawie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • pracę w młodym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki
  • rodzinną atmosferę, kawę
TECHNIK/INŻYNIER SERWISU CHŁODNICTWO

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień z zakresu chłodnictwa, elektrotechniki i automatyki
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie, która istnieje od 1957 roku
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie nawet od zaraz
  • konkurencyjne wynagrodzenie + premie i dodatki
  • rodzinną atmosferę, kawę i brak nudy 🙂
INŻYNIER SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów i upsellingi
  • sprzedaż usług z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji

  • dobrej znajomości branży chłodnictwa i klimatyzacji
  • znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/prowizje
  • wsparcie techniczne